~adminka~

1.Mam na imię Aga. Krótko i zwięźle (w przeciwieństwie do mojego codziennego paplania). Uwielbiam tych, którzy zwracają się do mnie skróconą formą mojego imienia.

 

 

2. Kocham wątki romantyczne. Ale skoro tu jesteś, to już o tym wiesz.
3. To trzeci blog, który mam przyjemność prowadzić. Ale nie łączę ich ze sobą, dlatego jeśli podoba Ci się tutaj, to zostań tu, proszę.
4. Podobno jestem aspołeczna. I nieśmiała. Wolę obejrzeć dobry film lub poczytać książkę, niż otoczyć się tłumem ludzi. Tłumy i obcy ludzie mnie przerażają. Bohaterowie książek i filmów – nie.
5. Wbrew pozorom (przecież czytam harlequiny i mdleję na widok pocałunku w filmie) od lat tkwię w szczęśliwym związku.
6. To właśnie moja druga połówka wymyśliła nazwę dla tego bloga.
7. Gdy jakiś wątek romantyczny wpadnie mi w oko, potrafię przewijać go sobie kilkadziesiąt razy pod rząd. Cytuję potem całą taką scenę z książki lub filmu z pamięci, ale to drobny, nieznaczący efekt uboczny, z którym mogę żyć.
8. Mało jest komedii romantycznych, których nie znam.
9. Mało jest książek romantycznych z brutalnymi facetami, które lubię.
10. Nie toleruję chamstwa i cwaniactwa. Nie dziw się, jeśli nie zatwierdzę Twojego komentarza w podobnym tonie.
11. Wbrew obecnym trendom, nie podobają mi się faceci z brodami i wąsami. Zarost? Ble, twarz ma być gładka!
12. Zbieram harlequiny.Tak na przekór. Najbardziej lubię te stare, z białą (ok, teraz to już taką pożółkłą) okładką i numeracją na grzbiecie.
13. Jestem przesądna i nie lubię tego w sobie. Staram się to zmienić, ale za każdym razem, gdy ubiorę rano najpierw lewy but, mam skopany dzień ;-P
14. Jestem bardzo wrażliwa. Za bardzo.
15. Uwielbiam malować paznokcie. Dlaczego nie robię tego zawodowo? No tak. Bo jestem nieśmiała i nie lubię kontaktu z obcymi 😀
16. Uwielbiam grzane słodkie wino i piwo jabłkowe.
17. Nie przepadam za słodyczami. Chyba, że to „te dni”.
18. Uwielbiam ciepło. I herbatę z imbirem, miodem i cytryną. Świat bez kawy również byłby znacznie smutniejszy. Koniecznie z dodatkiem mleka.
19. Uwielbiam dawać prezenty.
20. Oglądam bajki dla dzieci. Jako dziecko kochałam Smerfy i nie znosiłam Baltazara Gąbki. Ani tego upartego kozła, co to w jednym kierunku zawsze dreptał.
21. Moją absolutnie ulubioną bajką jest Zwierzogród.
22. Boję się horrorów, nie lubię kryminałów, drżę przed thrillerami. Nawet jeśli jest w nich świetny wątek romantyczny. Próbowałam. To nie dla mnie.
23. Nie mam ulubionego filmu czy książki. Mam ulubione tytuły.
24. Uwielbiam lampki, światełka i fontanny. Romantyczne widoki i niezwykłe miejsca. Na widok świątecznych dekoracji dostaję kociokwiku. Koooocham!
25. Jedyne gry komputerowe, jakie ogarniam i naprawdę lubię, to Minecraft i The Sims. W tych drugich jestem zwykle aspołeczna, bo prowadzę jednoosobową rodzinę, która zajęta jest wyłącznie pracą i uprawą ogródka. A może to jednak nieśmiałość? Czasami gram też w Euro Truck Simulator.
26. Piszę wiersze, których nikt nie czyta. Czasem nawet rymuję.
27. Mam cudowną mamę. Czasem mnie drażni (i vice versa…), jak to z mamami bywa, ale i tak jest dla mnie najcudowniejsza. Boję się myśli, że kiedyś jej zabraknie.
28. W maju 2019 r. zakochałam się w japońskich filmach i serialach romantycznych. Widać to po wpisach na blogu 😛
29. Zbieram książki z serii Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty. Przez sentyment z dzieciństwa.
30. W szkole średniej miałam takie dziwactwo, że jadłam 3bity tylko w chwilach kryzysu emocjonalnego. Gdy dziewczyny mnie z nim widziały, zaraz otaczały pytaniami: „co się stało”.
31. Gdy zakocham się w jakimś wątku romantycznym, trwa to zwykle 1–4 miesięcy. Potem skaczę na inny kwiatek.
32. Na TikToku znajdziesz mnie pod nazwą @poznajemymangi. Bo mangi również zaczęłam czytać. Mniej więcej w marcu 2019 r.
33. Tu kończą mi się pomysły. Ale skoro jestem administratorem bloga, to zawsze mogę tę stronę edytować.


Dzięki za uwagę! Jeśli masz ochotę skomentuj. Postaram się odpowiedzieć na każdy komentarz 🙂

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *